Notice: Welcome to Minichan, an account has automatically been created and assigned to you, you don't have to register or log in to use the board, but don't clear your cookies unless you have set a memorable name and password. Alternatively, you can restore your ID.
Anonymous F joined in and replied with this 1 week ago, 6 hours later, 15 hours after the original post[^][v]#1,365,481
@1,365,423 (D) > You've calculated it and all aye?
Vork: Thank you for asking, Codex. The price difference here between a cheeseburger and a hamburger is one dollar. Now if you divide twelve into $2.95, the cost of a pack of Kraft Deli Deluxe in mild cheddar cheese slices, the slice costs 24.5 cents. If you bring your own cheese that's a savings of 75.5 cents per burger. Anybody requiring cheese may pay me so accordingly. Go ahead and round it up.